OTRZĘSINY KLAS I

27 września 2012 roku odbył się chrzest pierwszoklasistów Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja pod hasłem: ,,Filmowy świat Hugona!” Uczniowie mieli przebrać się za postaci z poszczególnych gatunków filmowych : 1a-bajki, 1b-musicale i 1c-thillery. Oczywiście nikt nie zawiódł i o 12 na boisku sportowym zebrało się kolorowe towarzystwo.

Kilka dni wcześniej drugoklasiści sprawdzili znajomość pieśni szkoły, historii, pracujących w szkole nauczycieli. Ponadto każda klasa musiała przygotować: hasło, piosenkę i scenkę z dowolnego filmu.

W czasie otrzęsin koty musiały wykazać się sprawnością fizyczną, tak bardzo potrzebną w zawodzie aktora, umiejętnością chodzenia na szpilkach i robienia make-up oraz znajomością filmów, sprawdzoną przez kalambury i odgadywanie cytatów. Na koniec uczniowie i wychowawcy mogli odrysować swoje dłonie kredą w szkolnej alei gwiazd.

Rywalizację zwyciężyła klasa 1a. Ale pozostałe klasy również wykazały się kreatywnością, chęcią do działania oraz radością ze wspólnej zabawy.

W czasie otrzęsin panowała wyjątkowo miła atmosfera, zwłaszcza, że pogoda i humory dopisały.

 

galeria zdjęć >>>

 

 

 

 


 

Zespół Szkół

im.

Hugona Kołłątaja

w Jordanowie

ul. Kolejowa 9,

34-240 Jordanów

tel. 18 26 75 514

fax 18 26 74 957

e-mail: zskjordanow@iap.pl

strona powitalna

Projekt i aktualizacja Marcin Sutor 2010