w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a

wychowawca mgr Anna Sala

1. Antolak Marta

2. Bednarz Anna

3. Buda Renata

4. Ciscoń Beata

5. Dziedzina Mateusz

6. Górowska Karina

7. Kaczmarczyk Alicja

8. Kapłon Paulina

9. Kolaniak Łukasz

10. Kowalcze Katarzyna

11. Kowalczyk Grzegorz

12. Latawiec Ilona

13. Maciążka Anna

14. Maciążka Marcin

15. Miśkowiec Edyta

16. Mordarska Katarzyna

17. Papaj Agnieszka

18. Pawlikowska Sabina

19. Sęk Agnieszka

20. Słowiak Ewelina

21. Sroka Lucyna

22. Starzec Michał

23. Syc Małgorzata

24. Szewczyk Mariusz

25. Urbaś Urszula

26. Wójtowicz Natalia

27. Zembol Barbara

Klasa III b

wychowawca mgr Magdalena Rapacz

1. Bąk Szymon

2. Bielański Jan

3. Bierówka Anna

4. Calvo Romeo

5. Czarny MArcin

6. Działek Katarzyna

7. Gil Krystian

8. Gwożdż Magdalena

9. Handzel Mateusz

10. Kardaś Bartosz

11. Klimasara Elżbieta

12. Kołodziejczyk Marek

13. Korabik Edyta

14. Krzysiak Piotr

15. Kurek Sylwester

16. Maciaszek Mateusz

17. Matyasik Cecylia

18. Morończyk Justyna

19. Motor Dominik

20. Nieckula Sławomir

21. Ochyl Elżbieta

22. Pacyga Ewelina

23. Rusin Karolina

24. Sobinek Damian

25. Trzop Zbigniew

26. Wątroba Bartłomiej

27. Zembol Konrad

Klasa III c

wychowawca mgr Jolanta Łabędzka

1. Bielak Agnieszka

2. Bogacz Anita

3. Brandys Urszula

4. Gwiżdż Katarzyna

5. Handzel Marzena

6. Kardyl Justyna

7. Karkula Barbara

8. Krupa Magdalena

9. Luberda Monika

10 . Łabaz Grażyna

11. Macias Magdalena

12. Madoń Elżbieta

13. Piętoń Dorota

14. Przybyś Jan

15. Pustelnik Joanna

16. Sawina Judyta

17. Siedlarz Daniel

18. Tefelska Marzena

19. Trembacz Elżbieta

20. Wróbel Sylwia

21. Żmuda Małgorzata


Klasa III d

wychowawca mgrJakub Jeziorski

1. Bargiel Jadwiga

2. Bednarczyk Rafał

3. Domalik Mateusz

4. Frankiewicz Kamil

5. Gąstała Mirosław

6. Godyń Artur

7. Kołodziejczyk Krzysztof

8. Kosek Agnieszka

9. Kosek Mirosław

10. Łukaszka Hubert

11. Łukaszka Marcin

12. Matuła Danuta

13. Możdżeń Ewelina

14. Nosidlak Wojciech

15. Pałka Mateusz

16. Panek RObert

17. Rudolphi Michał

18. Rusin Marta

19. Słoński Grzegorz

20. Sularz Elżbieta

21. Trzop Agnieszka

22. Turek Tomasz

23. Tylka Marta

24. Urbaniak Łukasz

25. Zapała Bartłomiej

Klasa III LP

wychowawca mgr Urszula Jeziorska

1. Babik Krzysztof

2. Buksa Robert

3. Burtan Przemysław

4. Ciapała Tomasz

5. Cieżak Łukasz

6. Daleki Zdzisław

7. Drobny Mariusz

8. Ferek Tomasz

9. Folwarski Mirosław

10. Harwat Jacek

11. Jabcoń Grzegorz

12. Koper Mateusz

13. Łazarz Piotr

14. Maciaszek Rafał

15. Maciąga Piotr

16. Mak Grzegorz

17. Nosidlak Grzegorz

18. Nosidlak Sławomir

19. Rzepa Grzegorz

20. Sadłowski Bartłomiej

21. Stachnik Adrian

22. Syc Paweł

23. Waligóra Marcin

24. Zajda Sławomir

25. Zembol Sławomir

26. Ziemba Rafał