w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III aa

wychowawca dr Magdalena Stankiewicz

1. Biedrawa Katarzyna

2. Chorąży Katarzyna

3. Cukrzycoń Aneta

4. Czarny Małgorzata

5. Domagała Wioletta

6. Filas Barbara

7. Filipek Natalia

8. Gacek Anna

9. Gacek Ewelina

10. Głuc Iwona

11. Jamrozik Michał

12. Kijowska Joanna

13. Kotuła Monika

14. Kulka Dominika

15. Mirek Kinga

16. Misiewicz Renata

17. Musielak Aneta

18. Płaszcz Dominik

19. Pyka Monika

20. Sałapatek Justyna

21. Syc Kamil

22. Szarlej Jan

23. Wirtelczyk Anna

24. Wojtyczko Katarzyna


Klasa III ab

wychowawca mgr Katarzyna Jurek

1. Basiura Kinga

2. Burtan Ewa

3. Dutka Dorota

4. Firek Ewelina

5. Firek Klaudia

6. Harwat Katarzyna

7. Jabcoń Kornelia

8. Kania Joanna

9. Kołodziejczyk Anna

10. Kurek Agata

11. Lenart Anna

12. Leśniak Maciej

13. Mierzyńska Edyta

14. Orawiec Magdalena

15. Plinkiewicz Anna

16. Płanica Katarzyna

17. Radoń Ewelina

18. Święchowicz Natalia

19. Zając Artur

20. Zientek Małgorzata

21. Zygmunt Marta

22. Żądło Anna

23. Żądło Ewelina


Klasa III b

wychowawca mgr Teresa Sasuła

1. Buksa Magdalena

2. Czarniak Justyna

3. Duda Andrzej

4. Filipiak Magdalena

5. Grudzińska Małgorzata

6. Holuka Kacper

7. Jamróz Bartłomiej

8. Jaromin Kamila

9. Klempka Grzegorz

10. Kolecki Rafał

11. Kołodziejczyk Agnieszka

12. Kowalcze kamil

13. Kowalcze Paweł

14. Krupa Kacper

15. Lipka Edyta

16. Łopata Bogumiła

17. Łukaszka Krzysztof

18. Macioł Seweryn

19. Maj Anna

20. Miernik Marek

21. Miśkowiec Bartłomiej

22. Myszogląd Jakub

23. Pacyga Bartłomiej

24. Peliwo Jarosław

25. Pluta Paweł

26. Płanica Kinga

27. Rączka Łukasz

28. Sala Sławomir

29. Skwarek Anna

30. Sobinek Agnieszka

31. Solowska Paulina

32. Stec Mariusz

33. Stopka Joanna

34. Sutor Jakub

35. Szpak Rafał

36. Wierzba Bogumił

37. Winter Magdalena

38. Zagajski Marcin

Klasa III c

wychowawca mgr Bożena Zając

1. Białecki Bartłomiej

2. Białońska Barbara

3. Buda Piotr

4. Chuda Elżbieta

5. Ferek Dorota

6. Flaga Ewa

7. Gacek Magdalena

8. Gierat Ewelina

9. Gringras Katarzyna

10. Jacheć Anna

11. Jędrychowska Urszula

12. Kania Justyna

13. Karkula Kamil

14. Karkula Marzena

15. Kolaniak Ewa

16. Magusiak Mateusz

17. Malinowska Lidia

18. Małecka Dorota

19. Marfiak Bożena

20. Migas Monika

21. Mirek Andrzej

22. Motor Sylwia

23. Nieć Wojciech

24. Palowska Jadwiga

25. Pelcel Bernadetta

26. Pieczara Michał

27. Pieszczoch Natalia

28. Pyciak Iwona

29. Rak Łukasz

30. Rączka Magdalena

31. Ryś Katarzyna

32. Ryś Magdalena

33. Ryś Wojciech

34. Sandulska Anna

35. Sewioło Danuta

36. Śmietana Beata

37. Wójcik Damian

38. Wójtowicz Anna

Klasa III d

wychowawca mgr Wacław Kołodziejski

1. Chorąży Bartłomiej

2. Ciślak Krystian

3. Działowy Artur

4. Ferek Grzegorz

5. Fiedor Paweł

6. Frydel Marek

7. Gacek Ireneusz

8. Gacek Mateusz

9. Hanusiak Michał

10. Kasza Alicja

11. Kłoda Kamil

12. Kocur Marcin

13. Lipka Piotr

14. Malada Łukasz

15. Marzec Szymon

16. Mikołajczyk Szymon

17. Musielak Mateusz

18. Nosidlak Iwona

19. Nowak Grzegorz

20. Papierz Ewa

21. Piątek Beata

22. Samek Bartłomiej

23. Sitarz Paweł

24. Sularz Szczepan

25. Szczesiak Adam

26. Traczyk Karolina

27. Zięba Sebastian

28. Żądło Elżbieta


Klasa III e

wychowawca mgr Danuta Ćwikiel

1. Bachorczyk Sylwia

2. Bochnak Beata

3. Gacek Bożena 

4. Gacek Ewelina

5. Główka Katarzyna

6. Grabowska Urszula

7. Jabcoń Beata

8. Jaromin Marzena 

9. Jugowiec Urszula

10. Kaczmarczyk Dorota

11. Karkoszka Jolanta

12. Kobiela Agnieszka

13. Kowalczyk Ewa

14. Kowalczyk Katarzyna

15. Książek Sylwia

16. Kudzia Monika

17. Majerek Barbara

18. Miśkowiec Arleta

19. Mizera Jakub

20. Oczkowska Beata

21. Radoń Kamil

22. Romaniak Mariola

23. Sandulska Dorota

24. Solowska Małgorzata

25. Sołtys Jolanta

26. Stanik Sylwia

27. Stąpor Izabela

28. Szeląg Dominika

29. Stokłosa Iwona

30. Ufir Marzena

31. Wirtelczyk Justyna

32. Zaręba Beata

33. Ziętek Elżbieta