w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

2007 - klasa III aa

wychowawca mgr Aneta Strączek

1. Augustyn Dominika

2. Banadyk Patrycja

3. Całyniuk Barbara

4. Cukrzycoń Łukasz

5. Gałka Dobrawa

6. Grzybacz Jacek

7. Jąkała Dagmara

8. Jankoś Paulina

9. Kosek Mateusz

10. Kowalcze Alicja

11. Kowalczyk Agata

12. Lenart Bartłomiej

13. Matys Maciej

14. Mirek Katarzyna

15. Mierzwa Katarzyna

16. Możdżeń Izabela

17. Nejman Katarzyna

18. Nogawka Łukasz

19. Piosek Edyta

20. Ralski Mateusz

21. Rapacz Aneta

22. Rusin Łukasz

23. Rypel Piotr

24. Sala Adrian

25. Syc Paweł

26. Traczyk Dominik

27. Wójcik Kamila

28. Wójcik Sylwester

29. Wójtowicz Sylwia

30. Zadora Krzysztof

31. Zając Katarzyna

32. Zapała Kinga

33. Bizoń Michał

2007 - klasa III ab

wychowawca dr Magdalena Stankiewicz

1. Antolak Kamil

2. Czarna Paulina

3. Dziechciowska Agnieszka

4. Folwarska Anna

5. Gospodarczyk Justyna

6. Jagódka Justyna

7. Jakubiak Andrzej

8. Kędzior Ewelina

9. Korbel Rafał

10. Kosek Adam

11. Kowalska Amelia

12. Krzysztofiak Dawid

13. Książek Magdalena

14. Łopata Magdalena

15. Pawlikowska Sylwia

16. Pitek Aneta

17. Spórna Magdalena

18. Targosz Zuzanna

19. Tomczyk Joanna

20. Trela Dorota

21. Trybała Łukasz

22. Walica Anna

23. Zapała Agata

24. Ziemba Ewa

25. Żur Jakub


2007 - klasa III b

wychowawca mgr Anna Sobinek

1. Bulanda Krzysztof

2. Drobny Dariusz

3. Drobny Grzegorz

4. Duda Jarosław

5. Elżbieciak Marcin

6. Folwarski Paweł

7. Gałka Małgorzata

8. Godyń Marcin

9. Hudy Marcin

10. Kania Agnieszka

11. Karkula Mateusz

12. Kar pierz Aleksandra

13. Kawończyk Daniel

14. Kołodziejski Łukasz

15. Kowalcze Edyta

16. Kowalcze Łukasz

17. Kowalcze Marcin

18. Lipiak Tomasz

19. Maj Marcin

20. Miśkowiec Jakub

21. Musielak Mariusz

22. Nosidlak Robert

23. Pachura Katarzyna

24. Pudo Piotr

25. Surlas Katarzyna

26. Świątek Jacek

27. Tyrpa Aleksandra

28. Zadora Wojciech

29. Zaręba Iwona

30. Zembol Katarzyna


2007 - klasa III c

wychowawca mgr Jolanta Kania

1. Antolak Angelika

2. Basiura Justyna

3. Cudak Anna

4. Czubin Agnieszka

5. Dudek Sylwia

6. Firek Paweł

7. Flaga Urszula

8. Frycz Joanna

9. Gringras Paweł

10. Guzik Kamil

11. Hodana Marzena

12. Jopek Szymon

13. Łacek Aleksander

14. Maciążka Agnieszka

15. Marszałek Bernadeta

16. Moskalik Dominik

17. Nowak Ewa

18. Osielczak Ewa

19. Peliwo Łukasz

20. Przybyś Bartłomiej

21. Pęcek Magdalena

22. Rapacz Anna

23. Rączka Katarzyna

24. Siwiak Małgorzata

25. Słowiak Sabina

26. Sobinek Dominika

27. Surówka Jakub

28. Suska Agata

29. Syc Łukasz

30. Syrek Anna

31. Tokarz Katarzyna

32. Trembacz Ewa

33. Waga Katarzyna

34. Żegleń Agata

35. Żegleń Kinga


2007 - klasa III d

wychowawca mgr Stanisław Stankiewicz

1. Bargiel Andrzej

2. Bieniek Andrzej

3. Cempa Jakub

4. Buda Jacek

5. Cieślak Zenon

6. Czyszczoń Mateusz

7. Drobny Adam

8. Gacek Marek

9. Gracz Krystian

10. Januszek Mateusz

11. Kardaś Wojciech

12. Kochan Tomasz

13. Kubiński Arkadiusz

14. Lubiński Adam

15. Mastela Mariusz

16. Mikołajczyk Tomasz

17. Obłąk Kamil

18. Pieczara Bartłomiej

19. Pędzimąż Szymon

20. Skawski Arkadiusz

21. Smółka Rafał

22. Sochacki Marcin

23. Szeliga Zbigniew

24. Tokarz Wojciech

25. Wirtelczyk Marek

26. Wojdyła Tomasz


2007 - klasa III e 

wychowawca mgr Ewa Kardaś

1. Bednarz Anna

2. Chorąży Józef

3.  Drobna Ewa

4. Grzybacz Anna

5. Hanusiak Barbara

6. Hanusiak Łukasz

7. Jabcoń Renata

8. Jaromin Monika

9. Kobiałka Jolanta

10. Kulka Jarosław

11. Lipka Dorota

12. Magiera Izabela

13. Miśkowiec Sylwia

14. Papaj Teresa

15. Pluta Katarzyna

16. Powalacz Barbara

17. Rymarczyk Michał

18. Sarna Aneta

19. Smreczyńska Joanna

20. Szyszka Grażyna

21. Talapka Alicja

22. Trembacz Dorota

23. Wicher Magdalena

24. Witowska Anna

25. Wronka Dominika

26. Zapotoczna Marta

27. Żurek Krzysztof