w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a

wychowawca mgr Anna Bachul

1. Balak Jadwiga

2. Bargiel Elżbieta

3. Całyniuk Magdalena

4. Ciopała Barbara

5. Czyszczoń Sabina

6. Dąbrowska Karolina

7. Gierat Aneta

8. Jaromin Ewelina

9. Kasper Marta

10. Kluska Janusz

11. Kopacz Barbara

12. Kołodziejczyk Monika

13. Kosek Aneta

14. Makuch Łukasz

15. Oprzędek Anna

16. Oprzędek Janusz

17. Pasternak Małgorzata

18. Piwowarczyk Katarzyna

19. Pytek Klaudia

20. Rusnak Aneta

21. Rychlik Małgorzata

22. Słonina Grzegorz

23. Sutor Bartłomiej

24. Talaga Krystian

25. Zając Monika


Klasa III b

wychowawca mgr Magdalena Rapacz

1. Bednarz Łukasz

2. Bednarz Wacław

3. Biernat Krzysztof

4. Blańda Grzegorz

5. Dańkowska Natalia

6. Działek Teresa

7. Hanusiak Mateusz

8. Hopciaś Dorota

9. Hudomięt Karolina

10. Kowalcze Małgorzata

11. Kulka Karolina

12. Książek Dominik

13. Luberda Marzena

14. Maj Jolanta

15. Majchrowicz Damian

16. Medes Bartłomiej

17. Miśkiewicz Kamil

18. Mizera Jakub

19. Nosidlak Jarosław

20. Panek Paweł

21. Paryła Marcin

22. Pastwa Justyna

23. Polczak Magdalena

24. Rusin Sebastian

25. Sala Paweł

26. Sala Piotr

27. Sobinek Monika

28. Sobinek Szymon

29. Sobinek Wojciech

30. Tajs Paweł

31. Trybała Grzegorz

32. Wójciak Karolina

33. Wójciak Renata

34. Wróbel Krzysztof

35. Żądło Łukasz

Klasa III c 

wychowawca mgr Jolanta Łabędzka

1. Burtan Klaudia

2. Cicha Katarzyna

3. Czarny Grzegorz

4. Daleka Halina

5. Dziur Agnieszka

6. Gałka Ewelina

7. Hanusiak Katarzyna

8. Jabcoń Izabela

9. Kierzak Monika

10. Kluska Paulina

11. Koper Dominik

12. Kowalcze Sabina

13. Kowalik Sylwia

14. Kulka Anna

15. Kulka Klaudia

16. Piekarczyk Justyna

17. Pieron Beata

18. Pieron Katarzyna

19. Powroźnik Izabela

20. Radwan Karolina

21. Sandulski Łukasz

22. Skwarek Joanna

23. Siarka Katarzyna

24. Stanik Sabina

25. Starowicz Marzena

26. Stramek Marek

27. Trzopek Elżbieta

28. Tyrpa Gaweł

29. Waga Kinga

30. Wróż Elżbieta

31. Zajda Klaudia


Klasa III d

wychowawca mgr Jakub Jeziorski

1. Bogdał Radosław

2. Buksa Katarzyna

3. Ferek Bartłomiej

4. Florek Marcin

5. Jędrocha Michał

6. Jabcoń Paweł

7. Karkula Robert

8. Kocur Sabina

9. Korbel Marcin

10. Kowalczyk Barbara

11. Koźlak Jacek

12. Krzysztofiak Patrycja

13. Lelek Agata

14. Luberda Piotr

15. Papierz Dawid

16. Pelcel Damian

17. Pietrzak Jacek

18. Rzepka Łukasz

19. Sowizdrzał Martyna

20. Stanek Marcin

21. Strzelecki Arkadiusz

22. Surlas Michał

23. Szewczyk Dariusz

24. Śmiech Sebastaian

25. Wójciak Grzegorz

26. Wójtowicz Wioletta

27. Ziobro Sabina

28. Żądło Ewelina

29. Żegleń Marcin


 Klasa III e

wychowawca mgr Katarzyna Spendel

1. Antosz Ewelina

2. Borowiec Karolina

3. Buda Wiesław

4. Dziedzic Ewelina

5. Firek Magdalena

6. Główczak Iwona

7. Grzybek Iwona

8. Hopciaś Joanna

9. Kawula Karolina

10. Koper Sylwia

11. Kuczkowicz Anna

12. Łukaszka Anna

13. Maciaszek Bogusław

14. Mordarska Klaudia

15. Orawiec Ewelina

16. Pawlus Małgorzata

17. Pietrzak Magdalena

18. Sambor Anna

19. Stasik Daniel

20. Stramek Anna

21. Suwaj Izabela

22. Świątek Katarzyna

23. Szlachtowska Patrycja

24. Śmiech Angelika

25. Tomczyk Aneta

26. Trybuła Ewa

27. Warciak Marzena

28. Wróbel Joanna

29. Wójtowicz Ewelina

30. Zadora Angelika

Klasa III f 

wychowawca mgr Barbara Czarnia - Fiedor

1. Biedrońska Agnieszka

2. Czech Kamil

3. Gacek Joanna

4. Gałka Mariola

5. Kowalczyk Katarzyna

6. Krzysiak Jolanta

7. Maciaszek Dominika

8. Małek Dawid

9. Majchrzak Agnieszka

10. Rak Justyna

11. Sadłowski Sebastian

12. Samek Piotr

13. Sporschill Łukasz

14. Strzelczyk Grzegorz

15. Wójtowicz Robert

16. Ziółko Marcin

17. Zygmunt Ewa