w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a

wychowawca mgr Monika Hopciaś

1. Bal Jakub

2. Boniecki Piotr

3. Bulanda Joanna

4. Brynkus Agnieszka

5. Ciapała Piotr

6. Gigoń Bartłomiej

7. Gielata Klaudia

8. Grzechynka Sylwia

9. Gwiazdoń Daniel

10. Hajda Bartłomiej

11. Iskrzycka Justyna

12. Klimala Kamila

13. Kolaniak Anita

14. Kościelniak Anna

15. Książek Mateusz

16. Lorenc Ewa

17. Łopata Jakub

18. Miśkowiec Katarzyna

19. Plewa Kacper

20. Pluta Justyna

21. Sandulska Agnieszka

22. Sitarz Marta

23. Skawska Katarzyna

24. Starzak Joanna

25. Starzec Marcelina

26. Stolarczyk Anita

27. Stolarczyk Dagmara

28. Suder Ewa

29. Syc Regina

30. Syc Renata

31. Tomczyk Renata

32. Trzop Anna

33. Wójciak Katarzyna

34. Żmuda Natalia

Klasa III b

wychowawca mgr Teresa Sasuła

1. Bielak Michał

2. Gałka Małgorzata

3. Jopek Tomasz

4. Klempka Anna

5. Kolaniak Aneta

6. Kozak Elżbieta

7. Konig Urszula

8. Kostka Piotr

9. Książek Wioletta

10. Magiera Izabela

11. Makuch Dorota

12. Matusiak Anna

13. Mróz Paweł

14. Pindel Agnieszka

15. Polak Daniel

16. Skalska Magdalena

17. Stopka Marek

18. Powalacz Ryszard

19. Sroka Dariusz

20. Tempka Marta

21. Teper Łukasz

22. Wróbel Eliasz

23. Wójtowicz Marcin

 


Klasa III c

wychowawca mgr Bożena Zając

1. Gancarczyk Joanna

2. Gierat Joanna

3. Giza Monika

4. Hajos Joanna

5. Halak Michał

6. Hanusiak Anna

7.  Jamrozik Magdalena

8. Janowski Paweł

9. Kołton Joanna

10. Kudzia Joanna

11. Kulka Angelika

12. Kowalcze Marek

13. Latawiec Iwona

14. Lubińska Angelika

15. Lurka Paweł

16. Łabaz Dariusz

17. Matejko Alina

18. Miernik Iwona

19. Mirek Katarzyna

20. Misiewicz Joanna

21. Moskalik Gabriela

22. Opalińska Marcelina

23. Pena Grzegorz

24. Rączka Marek

25. Skalska Małgorzata

26. Sępek Katarzyna

27. Syc Patrycja

28. Syrek Bożena

29. Szczerba Bernadetta

30. Święchowicz Magdalena

31. Traczyk Magdalena

32. Turchan Joanna

33. Wojtanek Karolina

Klasa III d

wychowawca mgr Wacław Kołodziejski

1. Basiura Sławomir

2. Baziński Dominik

3. Bazińska Joanna

4. Buksa Andrzej

5. Chorąży Katarzyna

6. Czarniak Maciej

7. Czyszczoń Michał

8. Ferek Marcin

9. Flaga Aneta

10. Gromala Piotr

11. Hudomięt Dorota

12. Janowiec Marcin

13. Jaromin Tomasz

14. Litwin Maksymilian

15. Łoboda Agnieszka

16. Marszałek Bartłomiej

17. Możdżeń Arkadiusz

18. Możdżeń Beata

19. Nawieśniak Grzegorz

20. Paluch Piotr

21. Pietrzak Karol

22. Stopa Magdalena

23. Surlas Paweł

24. Szczypta Krzysztof

25. Ścieszka Daniel

26. Teper Robert

27. Zięba Tomasz

28. Żmuda Tomasz


Klasa III e

wychowawca mgr Marzena Lańczyk

1. Bachul Michał

2. Biedrawa Sylwia

3. Bogdan Paulina

4. Czarniak Joanna

5. Daleka Beata

6. Gackowiec Adrian

7. Harwat Renata

8. Hobot Elżbieta

9. Hobot Joanna

10. Janiczak Marta

11. Jochymek Marta

12. Kochan Barbara

13. Kowalcze Beata

14. Kowalcze Tomasz

15. Kucz Jacek

16. Masłowska Dorota

17. Morawka Anna

18. Oprzędek Agnieszka

19. Pawlus Mirosław

20. Pluta Renata

21. Stachura Anna

22. Sularz Aleksandra

23. Szpak Kamila

24. Wcisło Aneta