w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a

wychowawca dr Magdalena Stankiewicz

1. Dulańska Karolina

2. Gacek Agnieszka

3. Gałka Anna

4. Gaździcka Karolina

5. Hodana Dorota

6. Kaczmarczyk Agata

7. Kania Emilia

8. Kołton Justyna

9. Kowalcze Agnieszka

10. Kowalcze Łukasz

11. Kowalik Ewelina

12. Kowalik Konrad

13. Mąka Katarzyna

14. Maciaszek Joanna

15. Mróz Dorota

16. Oprzędek Jakub

17. Pęcek Kazimiera

18. Pindel Beata

19. Pindel Malwina

20. Piwowarczyk Marta

21. Polak Beata

22. Powroźnik Anita

23. Przetocka Aleksandra

24. Pyciak Marek

25. Rachwał Angelika

26. Salawa Magdalena

27. Stolarczyk Ewa

28. Suwaj Renata

29. Topór Ewelina

30. Zięba Monika


Klasa III b 

wychowawca mgr Anna Sobinek

1. Armatys Dawid

2. Biela Dawid

3. Bogacz Dominik

4. Czubin Dominik

5. Dańkowska Karolina

6. Drobna Małgorzata

7. Dudek Konrad

8. Feiglewicz Dominika

9. Figura Mateusz

10. Gospodarczyk Klaudia

11. Gryz Bartłomiej

12. Gruca Karolina

13. Gwiazdoń Dominik

14. Jaskółka – Rantamaula Ewelina

15. Jochymek Tomasz

16. Kardaś Marcin

17. Kawula Roman

18. Klimala Kamil

19. Kowalcze Dariusz

20. Kowalczyk Stanisław

21. Kramarz Grzegorz

22. Maciaszek Grzegorz

23. Mosór Konrad

24. Płaszcz Paweł

25. Płaszcz Piotr

26. Powalacz Paweł

27. Pyka Krzysztof

28. Rapacz Aleksandra

29. Starowicz Anita

30. Stokłosa Marcin

31. Stramek Ewelina

32. Sutor Łukasz

33. Syc Anna

34. Szostak Magdalena

35. Szymański Tomasz

36. Tempka Tomasz

37. Wróbel Edyta

Klasa III c 

wychowawca mgr Aneta Strączek

1. Basiura Alina

2. Bednarz Ewelina

3. Bierówka Ewa

4. Folwarska Klaudia

5. Folwarska Małgorzata

6. Grzybacz Katarzyna

7. Guzik Zuzanna

8. Herman Aneta

9. Hojdas Michał

10. Jaromin Paweł

11. Kania Gabriela

12. Komperga Magdalena

13. Kowalcze Bartłomiej

14. Krywult Jerzy

15. Maciaszek Bożena

16. Marszałek Andrzej

17. Mordarski Adrian

18. Motor Grzegorz

19. Niżnik Krzysztof

20. Nowak Zofia

21. Ryś Aneta

22. Smoleń Justyna

23. Sporschill Aldona

24. Spytkowska Agnieszka

25. Stanaszek Kamila

26. Stolarczyk Wioletta

27. Śliwińska Aleksandra

28. Waga Emilia

29. Żegleń Magdalena

30. Żegleń Sylwia


Klasa III d 

wychowawca mgr Piotr Kłoda

1. Brzana Emilia

2. Doll Mateusz

3. Drobna Agnieszka

4. Egert Agnieszka

5. Franczak Paweł

6. Hampel Daria

7. Janik Kamil

8. Karkula Maksymilian

9. Kołodziejczyk Dominik

10. Konopek Daniel

11. Kowalcze Agata

12. Kowalcze Daniel

13. Leśniak Mateusz

14. Lipka Bożena

15. Luberda Kamila

16. Matejko Kamil

17. Marmol Damian

18. Pustelnik Izabela

19. Siepak Rafał

20. Smoleń Aleksandra

21. Surlas Konrad

22. Szpak Filip

23. Tefelski Piotr

24. Trybała Katarzyna

25. Wilkosz Kamil

26. Wróbel Dagmara

27. Załaziński Jan

28. Żądło Tomasz

29. Żur Paulina

30. Lipiak Michał

 

Klasa III e –

wychowawca mgr Ewa Kardaś

1. Antolak Agnieszka

2. Antolak Monika

3. Czarna Małgorzata

4. Czerwińska Monika

5. Czubin Monika

6. Czyszczoń Aneta

7. Działek Piotr

8. Flaka Natalia

9. Frąckiewicz Paulina

10. Jaromin Iwona

11. Jaromin Małgorzata

12. Jurczak Justyna

13. Kołton Konrad

14. Kostrzewa Anna

15. Kowalczyk Angelika

16. Kubasiak Agnieszka

17. Kudzia Paweł

18. Kulka Ewelina

19. Mirek Daniel

20. Nawara Monika

21. Nieckula Marta

22. Orawiec Małgorzata

23. Pluta Joanna

24. Pieron Magdalena

25. Rączka Damian

26. Sałapatek Katarzyna

27. Sikora Emilia

28. Spendel Mikołaj

29. Stachura Izabela

30. Stolarczyk Joanna

31. Stopka Joanna

32. Sularz Sylwia

33. Suska Katarzyna

34. Suska Katarzyna Renata

35. Śmietana Agnieszka

36. Wróbel Justyna

37. Wróbel Małgorzata