w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a

wychowawca mgr Anna Sala

1. Bachul Angelika

2. Bachul Karolina

3. Bobek Martyna

4. Cudak Aleksandra

5. Czarna Katarzyna

6. Czubin Joanna

7. Górowski Radosław

8. Hanus Justyna

9. Jakóbik Aneta

10. Jałocha Sandra

11. Koper Monika

12. Latawiec Lidia

13. Matuszewski Kamil

14. Merz Paulina

15. Mroszczak Michał

16. Pietrzak Izabela

17. Pranica Natalia

18. Skwarek Bartłomiej

19. Solowska Olga

20. Stopka Katarzyna

21. Świder Magdalena

22. Zajda Martyna

23. Zielińska Katarzyna

24. Zych Sylwia

25. Żółtek Daniel

Klasa III b

wychowawca mgr Magdalena Rapacz

1.  Antosz Aleksandra

2. Biedrawa Piotr

3. Chorąży Ewelina

4. Chorąży Marta

5. Dziadkowiec Jacek

6. Gach Mateusz

7. Gierat Marek

8. Głąb Ewelina

9. Główka Jerzy

10. Hampel Kamil

11. Hanusiak Izabela

12. Jankoś Klaudia

13. Klimala Małgorzata

14. Kolecka Beata

15. Karkoszka Anna

16. Kostka Anna

17. Kostka Bogdan

18. Kowalska Izabela

19. Kozieł Paulina

20. Książek Dorota

21. Oprzędek Karolina

22. Proszek Magdalena

23. Rypel Damian

24. Salawa Gabriela

25. Stanaszek Mateusz

26. Stopka Anna

27. Syrek Marcin

28. Wicher Jacek

29. Wójcik Sylwia

30. Zadora Tomasz

Klasa III c

wychowawca mgr Jolanta Łabędzka

1. Bal Artur

2. Buda Mateusz

3. Chorążak Daniel

4. Gacek Katarzyna

5. Guzik Natalia

6. Hampel Krzysztof

7. Jaskółka Kamila

8. Kania Kamil

9. Kawula Zuzanna

10. Książek Angelika

11. Kowalcze Beata

12. Kowalik Anna

13. Małysiak Gabriela

14. Motor Alicja

15. Paszkowska Sylwia

16. Rapacz Michał

17. Skwarek Jakub

18. Smardz Szymon

19. Starowicz Patryk

20. Święchowicz Grzegorz

21. Tyrpa Filip

22. Wajda Paulina

23. Wojtasiak Szymon

24. Wróbel Ewa

25. Żądło Aneta

26. Żądło Karolina


Klasa III d

wychowawca mgr Stanisław Stankiewicz

1. Augustyn Mateusz

2. Baziński Paweł

3. Baziński Przemysław

4. Brynkus Zbigniew

5. Chlipała Paweł

6. Chowaniak Mateusz

7. Duszyńska Marlena

8. Dutka Łukasz

9. Filipek Patrick

10. Główczak Rafał

11. Jurczyk Patryk

12. Kluska Maciej

13. Kościelniak Marcin

14. Koper Damian

15. Kowalcze Gabriela

16. Majerczyk Barbara

17. Matyasik Natalia

18. Motor Renata

19. Pasternak Paweł

20. Pracharczyk Kamil

21. Stąpor Beata

22. Szewczyk Adrianna

23. Plewa Arkadiusz

24. Traczyk Iwona

25. Trybała Szymon

26. Wąsik Kamil

27. Żegleń Patryk


 Klasa III e

wychowawca mgr Katarzyna Spendel

1. Bednarz Hubert

2. Bednarz Paweł

3. Bednarz Szymon

4. Bierówka Aleksandra

5. Bierówka Natalia

6. Budka Katarzyna

7. Chuda Karolina

8. Czarny Sławomir

9. Czekaj Monika

10. Dziechciowska Angelika

11. Gałka Magdalena

12. Hanusiak Anna

13. Hanusiak Ewelina

14. Jedliński Dominik

15. Kardaś Gabriela

16. Karkula Katarzyna

17. Krok Magdalena

18. Kosek Marta

19. Kowalcze Katarzyna

20. Kudzia Alicja

21. Latawiec Natalia

22. Łaczek Aleksandra

23. Macioł Barbara

24. Magiera Katarzyna

25. Masłowska Jolanta

26. Słonina Julia

27. Sroka Kornelia

28. Stanaszek Gabriela

29. Stanaszek Honorata

30. Stopka Edyta

31. Szeliga Sylwia

32. Targosz Radosław

33. Wójciak Elżbieta

34. Zagata Magdalena

35. Żur Justyna