w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

Klasa III a 

wychowawca mgr Monika Hopciaś

1.      Borowy Szymon

2.      Brzana Krystian

3.      Dziechciowska Angelika

4.      Giza Karolina

5.      Gościej Karolina

6.      Klimczak Damian

7.      Kołton Joanna

8.      Kostka Ewelina

9.      Kowalcze Iwona

10.  Krzysiak Paweł

11.  Kulka Sebastian

12.  Leśnik Karolina

13.  Lurka Gabriela

14.  Makuch Aleksandra

15.  Mazur Dominika

16.  Mierzwa Łukasz

17.  Morawka Stanisław

18.  Mrózek Anna

19.  Pasiowiec Anna

20.  Powalacz Kinga

21.  Sarna Patryk

22.  Stalmach Karolina

23.  Strzelecki Kamil

24.  Syc Katarzyna

25.  Szpórnóg Anna

26.  Świerczek Adrianna

27.  Trybała Patrycja

28.  Wyka Anita

Klasa III b

wychowawca mgr Teresa Sasuła

1.      Bobek Patryk

2.      Cudak Piotr

3.      Gałka Damian

4.      Gałka Jacek

5.      Kiełbus Agnieszka

6.      Kolaniak Marzena

7.      Kościelniak Anna

8.      Łaciak Michał

9.      Popielarz Michał

10.  Sala Szymon

11.  Stramek Paulina

12.  Ślazyk Tomasz

13.  Tempka Celina

14.  Teper Katarzyna

15.  Wnuk Michał

16.  Wróbel Szymon


Klasa III c

wychowawca mgr Anna Bachul

1.      Buda Maria

2.      Działek Patrycja

3.      Gacek Maciej

4.      Kot Kamil

5.      Kowalcze Kamil

6.      Kowalcze Kinga

7.      Kramarz Małgorzata

8.      Lizak Gabriela

9.      Macias Adela

10.  Malinowska Aneta

11.  Migas Aleksandra

12.  Misiewicz Katarzyna

13.  Ryś Ewelina

14.  Sikora Wojciech

15.  Skwarek Sylwia

16.  Spyrka Karolina

17.  Stanaszek Arkadiusz

18.  Suska Karolina

19.  Turek Dominika

20.  Wierzba Karolina

21.  Załazińska Natalia

22.  Żegleń Katarzyna

23.  Żur Joanna

Klasa III d 

wychowawca mgr Bożena Zając

1.      Baliczek Angelika

2.      Buda Monika

3.      Czyszczoń Barbara

4.      Dziwisz Anna

5.      Fudali Zbigniew

6.      Gacek Magdalena

7.      Gwiazdonik Łukasz

8.      Janik Agata

9.      Karkula Aleksander

10.  Knapczyk Aneta

11.  Kotuła Iwona

12.  Kowalczyk Piotr

13.  Kowalik Kamil

14.  Kraus Magdalena

15.  Krok Łukasz

16.  Kryjak Anna

17.  Lenart Artur

18.  Luberda Iwona

19.  Macioł Kamil

20.  Mąka Aneta

21.  Mikulska Martyna

22.  Nycz Bartłomiej

23.  Oleksa Szymon

24.  Pasiowiec Beata

25.  Pluta Małgorzata

26.  Proszek Maciej

27.  Surówka Mikołaj

28.  Syc Aneta

29.  Syc Natalia

30.  Szczerba Janusz

31.  Traczyk Łukasz

32.  Wójtowicz Bartłomiej

33.  Zych Piotr

Klasa III e

wychowawca mgr Marzena Lańczyk

1.      Białek Wioletta

2.      Bierówka Karolina

3.      Bulanda Agnieszka

4.      Ćwikiel Magdalena

5.      Drabina  (Sala) Patrycja

6.      Frydel Karolina

7.      Gacek Dawid

8.      Gromek Grażyna

9.      Gruca Anna

10.  Grzybacz Bartłomiej

11.  Guzik Klaudia

12.  Hołdysz Mateusz

13.  Kowalcze Magdalena

14.  Leśniak Agnieszka

15.  Łukaszka Michał

16.  Łukaszka Rafał

17.  Orzechowska Patrycja

18.  Paszkowska Barbara

19.  Polak Bożena

20.  Rusin Justyna

21.  Ryś Roksana

22.  Sarna Karolina

23.  Siepak Sylwia

24.  Stachura Żaneta

25.  Syrek Justyna

26.  Włoch Monika

27.  Woźna Justyna