w Jordanowie
rok zał. 1926

im. Hugona Kołłątaja

Zespół Szkół

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1982

wychowawca inż. Jadwiga Siepak

1. Zych Jerzy
2. Rapacz Ireneusz
3. Kluska Adam
4. Bednarczyk Janusz
5. Śliwa Wojciech
6. Żądło Dariusz
7. Rys Jan
8. Słonina Antoni
9. Suski Andrzej
10. Trybała Stanisław
11. Wierzba Edward
12. Kulka Bogusław
13. Knap Tadeusz
14. Kurek Piotr
15. Maciaszek Czesław
16. Marszałek Jerzy
17. Tomczyk Stanisław
18. Pustuła Stanisław
19. Mirek Piotr
20. Pietrzak Wiesław
21. Budka Tadeusz
22. Gałka Zbigniew
23. Gierat Roman
24. Handzel Jan
25. Handzel Piotr
26. Hopciaś Józef
27. Jamrozik Krzysztof
28. Rypel Jacek

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1983

wychowawca inż. Jadwiga Siepak

1. Kaczmarczyk Zbigniew
2. Gospodarczyk Andrzej
3. Banasik Tadeusz
4. Ciesielczyk Andrzej
5. Czyszczoń Jan
6. Gałka Władysław
7. Hanusiak Ryszard
8. Kowalczyk Marek
9. Kowalcze Wiesław
10. Kulka Andrzej
11. Kulka Antoni
12. Lichota Adam
13. Latawiec Piotr
14. Mentel Marek
15. Nawara Adam
16. Pałka Eugeniusz
17. Salawa Stanisław
18. Sochacki Andrzej
19. Suski Roman
20. Stachura Piotr
21. Wyka Ryszard
22. Żmuda Maciej

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1984

wychowawca mgr inż. Zenon Całyniuk

1. Nowak Marek
2. Pasiowiec Jan
3. Bachul Wiesław
4. Całyniuk Tomasz
5. Gwiazdoń Stanisław
6. Gałka Krzysztof
7. JarominStanisław
8. Jamrozik Krzysztof
9. Kaczyński Adam
10. Kalemba Tadeusz
11. Kaczmarczyk Piotr
12. Klimas Mirosław
13. Kowalczyk Jan
14. Latawiec Jan
15. Marek Stanisław
16. Morawka Stanisław
17. Pawlikowski Andrzej
18. Pustuła Jan
19. Pustuła Paweł
20. Ryś Jan
21. Sutor Stanisław
22. Święchowicz Kazimierz
23. Tomczyk Adam
24. Węgrzecki Andrzej
25. Warzecha Józef
26. Żmuda Adam
27. Żądło Wiesław

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1985

wychowawca inż. mgr Barbara Kokoszka

1. Budzyń Zbigniew
2. Babik Andrzej
3. Bednarz Andrzej
4. Grzybacz Wacław
5. Handzel Edward
6. Hanusiak Krzysztof
7. Kowalcze Piotr
8. Kostka Marian
9. Kordyl Stanisław
10. Latawiec Bogdan
11. Maciaszek Sławomir
12. Maj Tadeusz
13. Medes Jan
14. Oleksa Andrzej
15. Pajka Henryk
16. Ptaś Andrzej
17. Ptaś Stanisław
18. Rapacz Janusz
19. Syc Krzysztof
20. Tomczyk Ludwik
21. Tokarz Bogdan
22. Traczyk Józef
23. Zembol Zenon


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1986

wychowawca inż Jadwiga Siepak

1. Bierawa Jan
2. Białoń Andrzej
3. Biedrawa Jan
4. Bogdan Wiesław
5. Chruszcz Zbigniew
6. Czopek Bogdan
7. Chorąży Robert
8. Dybczyk Adam
9. Gacek Dorota
10. Gąsior Adam
11. Jąkała Andrzej
12. Karkula Janusz
13. Koszarek Wiesław
14. Kulka Marek
15. Lipa Wiesław
16. Maciaszek Tadeusz
17. Mak Paweł
18. Pawlikowski Józef
19. Polak Leszek
20. Rączka Jan
21. Rypel Andrzej
22. Rak Jan
23. Skawski Piotr
24. Supergan Tadeusz
25. Świder Andrzej
26. Trzop Stanisław
27. Zadora Eugeniusz

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1987

wychowawca mgr Maria Jeziorska

1. Barzak Adam
2. Czarny Józef
3. Chrobak Stanisław
4. Ferek Adam
5. Gierat Bogdan
6. Główczak Józef
7. Janiak Jerzy
8. Kulka Andrzej
9. Koszarek Marek
10. Kulka Marian
11. Mozdzeń Adam
12. Maciaszek Tomasz
13. Maciaszek Piotr
14. Małocha Rafał
15. Pacyga Roman
16. Palarczyk Zbigniew
17. Pawlik Marek
18. Rapacz Krzysztof
19. Szeliga Marian
20. Solowski Krzysztof
21. Smętek Roman
22. Świder Władysław
23. Traczyk Bogdan
24. Talip Józef
25. Tomczyk Marek
26. Żadło Tadeusz
27. Wojtasiak Stanisław

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1988

wychowawca mgr Roman Miśkowiec

1. Bączek Dariusz
2. Bachórz Tadeusz
3. Baliga Jerzy
4. Biskup Piotr
5. Czarny Jan
6. Ciesielczyk Jacek
7. Gacek Tadeusz
8. Hanusiak Stanisław
9. Firek Marek
10. Harwat Wiesław
11. Jąkała Stanisław
12. Jaromin Wojciech
13. Kordel Zdzisław
14. Krupa Michał
15. Majchrowicz Andrzej
16. Morawa Jan
17. Papaj Tadeusz
18. Ponicki Andrzej
19. Pyrtek Mirosław
20. Rzeszótko Jarosław
21. Rapacz Jerzy


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1989

wychowawca inż Jadwiga Siepak

1. Brożny Andrzej
2. Brandys Kazimierz
3. Ciszczoń Andrzej
4. Drobinoga Stanisław
5. Ferek Paweł
6. Folwarski Stanisław
7. Gracz Krzysztof
8. Gacek Kazimierz
9. Koenig Mirosław
10. Kołodziejczyk Tadeusz
11. Macioł Stanisław
12. Motor Józef
13. Musielak Andrzej
14. Nowak Krzysztof
15. Powalacz Józef
16. Pitek Jerzy
17. Palarczyk Jan
18. Smętek Jacek
19. Sobinek Marek
20. Solarz Piotr
21. Sułocha Jan
22. Świder Marian
23. Trzop Andrzej
24. Zych Wiesław

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1990

wychowawca mgr Maria Jeziorska

1. Ciapała Janusz
2. Chromy Sławomir
3. Gałka Wojciech
4. Grzegorczyk Marek
5. Hanusiak Tadeusz
6. Kasprzak Sylwester
7. Kołodziejczyk Tadeusz
8. Kulka Grzegorz
9. Łazarz Wiesław
10. Macioł Wiesław
11. Mąka Bogdan
12. Maj Mirosław
13. Mołocznik Ryszard
14. Mikuta Maciej
15. Mrózek Ryszard
16. Palaczyk Adam
17. Papaj Grzegorz
18. Pacyga Andrzej
19. Siepak Wiesław
20. Trzop Andrzej
21. Wojdyła Adam
22. Zamarło Jerzy
23. Zygmunt Kazimierz
24. Żur Krzysztof

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1991

wychowawca mgr inż Wacław Kołodziejski

1. Doll Bogusław
2. Domalik Stanisław
3. Drobinoga Jerzy
4. Dutka Piotr
5. Ferek Dariusz
6. Gacek Grzegorz
7. Iwan Tadeusz
8. Janowiak Henryk
9. Jarząbek Krzysztof
10. Kłącz Jacek
11. Korbel Bogdan
12. Kostka Jan
13. Kowalcze Marcin
14. Magiera Robert
15. Mąka Piotr
16. Moćko Bogusław
17. Pustelnik Wiesław
18. Rusnak Marek
19. Szczęśniak Marian
20. Skupień Jan
21. Zielonka Janusz


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1992

wychowawca inż. Jadwiga Siepak

1. Furman Grzegorz
2. Gromczak Adam
3. Hanusiak Andrzej
4. Jagódka Wojciech
5. Kania Andrzej
6. Konopek Artur
7. Kościelniak Piotr
8. Kowalczyk Adam
9. Macioł Mariusz
10. Magiera Mariusz
11. Masłowski Zbigniew
12. Mirek Szczepan
13. Motor Marek
14. Nosidlak Janusz
15. Pieron Radosław
16. Ptak Stanisław
17. Radoń Paweł
18. Rogala Robert
19. Skoczyński Marcin
20. Szramek Janusz
21. Sułocha Józef
22. Sutor Andrzej
23. Wójciak Michał
24. Zembol Zbigniew
25. Polania Piotr

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1993

wychowawca mgr Wiesław Kita

1. Barglik Arkadiusz
2. Budzyń Sławomir
3. Folwarski Jan
4. Gorzuł Bogdan
5. Hanusiak Wiesław
6. Hodana Marcin
7. Janiak Krzysztof
8. Jaskółka Grzegorz
9. Jeleń Jacek
10. Kowalcze Zbigniew
11. Kowalczyk Grzegorz
12. Macioł Stanisław
13. Masłowski Krzysztof
14. Oleksa Marcin
15. Palarczyk Paweł
16. Pazdur Sławomir
17. Piecha Robert
18. Rapacz Dariusz
19. Teper Zenon
20. Tupta Robert
21. Waga Jarosław
22. Zawora Marek
23. Mierzwa Marcin

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1994

wychowawca mgr inż Wacław Kołodziejski

1. Binkuś Krzysztof
2. Chowaniec Bernard
3. Dudek Paweł
4. Halek Krzysztof
5. Handzel Leszek
6. Hanusiak Paweł
7. Kamiński Mirosław
8. Kołodziejczyk Rafał
9. Kołodziejczyk Krzysztof
10. Kowalski Rafał
11. Lipka Stanisław
12. Luźniak Bogdan
13. Łazarz Henryk
14. Mak Krzysztof
15. Mirek Paweł
16. Palacz Tomasz
17. Sawina Dariusz
18. Sendor Mirosław
19. Symczyc Bogdan
20. Warzecha Dariusz
21. Woźniakowski Rafał
22. Wronka Artur
23. Gacek Piotr

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1995

wychowawca inż. Jadwiga Siepak

1. Adamiec Krzysztof
2. Barłóg Grzegorz
3. Bednarczyk Tadeusz
4. Bieniek Mariusz
5. Binkuś Stanisław
6. Figura Stanisław
7. Janiowiec Robert
8. Kostka Jan
9. Kościelniak Robert
10. Kościelniak Roman
11. Kowalski Mirosław
12. Kozak Dariusz
13. Kozak Robert
14. Kudzia Rafał
15. Makuch Zbigniew
16. Mentel Rafał
17. Mołocznik Janusz
18. Palarczyk Zbigniew
19. Pazdur Arkadiusz
20. Paziński Jarosław
21. Pępkowski Jerzy
22. Radoń Paweł
23. Romaniak Tomasz
24. Sęk Paweł
25. Sutor Mirosław

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1996

wychowawca mgr Halina Karcz

1. Adamiec Adam
2. Adamiec Zbigniew
3. Babik Grzegorz
4. Budka Jacek
5. Ciapała Jacek
6. Chudy Robert
7. Ferdynus Mariusz
8. Głuc Rafał
9. Hampel Adam
10. Jaromin Józef
11. Kosek Rafał
12. Kostka Mariusz
13. Kozak Maksymilian
14. Kościelniak Grzegorz
15. Macioł Rafał
16. Mak Dariusz
17. Małecki Paweł
18. Marszałek Paweł
19. Miśkowiec Mariusz
20. Pastwa Andrzej
21. Pietrasik Paweł
22. Radoń Janusz
23. Stachna Rafał
24. Stramek Piotr
25. Szeliga Krzysztof
26. Tempka Dariusz
27. Trzop Piotr
28. Zając Marek
29. Zięba Krzysztof
30. Zaręba Krzysztof
31. Zych Marcin

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1997

wychowawca mgr inż. Wacław Kołodziejski

1. Bąbol Wojciech
2. Bieniek Ryszard
3. Budka Jacek
4. Chudy Dariusz
5. Dańko Dariusz
6. Ferek Andrzej
7. Handzel Andrzej
8. Hankus Ryszard
9. Hanusiak Sławomir
10. Harwat Andrzej
11. Hojdas Arkadiusz
12. Jąkała Rafał
13. Kopacz Marcin
14. Kowalczyk Józef
15. Kulka Adam
16. Macioł Jacek
17. Maliński Rafał
18. Masłowski Paweł
19. Mirek Marcin
20. Sewioło Wiesław
21. Sęk Krzysztof
22. Stramek Andrzej
23. Strzelczyk Tomasz
24. Szyszka Andrzej
25. Żądło Marcin


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

1998

wychowawca inż. Jadwiga Siepak

1. Bąbol Tomasz
2. Bogacz Piotr
3. Budz Krzysztof
4. Dudek Marcin
5. Drobny Damian
6. Hankus Adam
7. Hodana Sylwester
8. Korbel Łukasz
9. Kostka Zbigniew
10. Kościelniak Tomasz
11. Kudzia Janusz
12. Maciaszek Krzysztof
13. Marzec Łukasz
14. Niedźwiedź Szymon
15. Pindel Tomasz
16. Rusnak Mirosław
17. Rypel Paweł
18. Sitarz Mariusz
19. Solowski Seweryn
20. Stefaniak Damian
21. Tomczyk Piotr
22. Totoś Piotr
23. Turek Piotr
24. Witek Jarosław


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA PRZYZAKŁADOWA PRZY JORDANOWSKIEJ FABRYCE ARMATURY

2005

wychowawca mgr Bożena Łazarska

1. Brozik Dominik
2. Fyda Sławomir
3. Jabcoń Tomasz
4. Kania Marcin
5. Kołodziejczyk Wojciech
6. Koper Tomasz
7. Korbel Bogdan
8. Kowalcze Bogdan
9. Kowalczyk Marcin
10. Kurek Sławomir
11. Medes Bartłomiej
12. Moćko Sławomir
13. Pastwa Radosław
14. Wojtyczka Janusz
15. Tempka Józef
16. Zych Marcin